На сайті:
На сайті 353 гостей та відсутні користувачі
Проєкт «Діти онлайн» - запобігання ризикованій поведінці дітей в Інтернеті
07.03.25
5 березня 2025 року відбулася перша орагнізаційна онлайн зустріч за дослідницьким проєктом Dity Online, який реалізовується Англія Раскін Університет (Великобританія), Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи НАПН України, Харківським національним університетом внутрішніх справ (ХНУВС) та Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна.
Привітав учасників зустрічі та актуалізував проблему директор Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Віталій Панок. Надія Лунченко, старший науковий співробітник УНМЦППСР, окреслила основні етапи реалізації проєкту та завдання, які необхідно виконати.
Проєкт триватиме 2 роки (2025-2026) та впроваджуватиметься у Івано-Франківській, Київській, Чернігівській областях і передбачає участь учнів 6-9-их класів та їхніх батьків у четвертій хвилі Українського лонгітюдного дослідження/Ukrainian Longitudinal Study (ULS).
Від Івано-Франківської області у зустрічі взяли участь: Людмила Підлипна, директор обласного центру практичної психології і соціальної роботи, Оксана Хомин, методист центру та практичні психологи закладів освіти: Оксана Безкоровайна, Олександра Крута, Іванна Залеська та Ольга Кулик.
Метою програми ULS є моніторинг впливу різних факторів на здоров’я українських дітей протягом життя з особливим фокусом на ризикованій поведінці щодо власного здоров’я та впливу травмівних факторів на ментальне здоров’я дітей під час війни в Україні.
Знання, які будуть отримані у результаті реалізації проєкту, стануть важливим внеском у розробку науково-обґрунтованої політики для оцінки та запобігання ризикованої поведінки дітей в Інтернеті та сприятимуть захисту ментального здоров’я здобувачів освіти в умовах війни.
https://ippo.if.ua/index.php/56-2010-06-30-12-43-02/2936-proiekt-dity-onlain-zapobihannia-ryzykovanii-povedintsi-ditei-v-interneti#sigProGalleria633391d547