ВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ І СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Вітаємо Вас на сторінці Івано-Франківського обласного центру практичної психології і соціальної роботи та пропонуємо до Вашої уваги інформаційно-методичні матеріали працівників центру, практичних психологів і соціальних педагогів області для викристання у роботі, а також статистично-облікову та нормативно-правову документацію, яка регламентує діяльність психологічної служби системи освіти.


 ********************
 
Шановні колеги!
Пропонуємо до використання у роботі нові нормативно-правові документи, які регламентують діяльність психологічної служби у системі освіти. Матеріали доступні за посиланням:
 
https://ippo.if.ua/predmety/ocppsr/index.php?r=site/anot&id=40
 
 
********************
********************

Шановні колеги!

 

Сьогодні ваше свято – Міжнародний день соціального педагога!

 

Свято, як і професія соціальний педагог, є достатньо молоде. На черговій XVII Міжнародній конференції соціальних педагогів, де серед учасників були представлені 44 країни і яка відбулася в Копенгагені в травні 2009-го року воно було засноване.

Значення, яке несуть для суспільства соціальні педагоги, неможливо виміряти ніякими показниками.

Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в кожну дитину. За Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану підростаючому поколінню. Нехай Ваш професійний шлях буде осяяний успіхом!

 

З повагою

колектив Івано-Франківського ОЦППСР

 

********************