ВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ І СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Вітаємо Вас на сторінці Івано-Франківського обласного центру практичної психології і соціальної роботи та пропонуємо до Вашої уваги інформаційно-методичні матеріали працівників центру, практичних психологів і соціальних педагогів області для викристання у роботі, а також статистично-облікову та нормативно-правову документацію, яка регламентує діяльність психологічної служби системи освіти.


 ********************
 
 
Шановні колеги!
 
Значення, яке ваша робота має для суспільства, неможливо визначити жодними показниками. Однак ця складна праця щодня змінює дитячі долі на краще, допомагає родинам налагоджувати взаємини, забезпечує змістовне дозвілля для дітей і підлітків. Тож щиро бажаємо Вам успіхів і любові, наснаги, перемог і радості у вашій життєво необхідній, такій важливій професійній діяльності! 
 
Вітаємо зі святом!
 
 
 
 ********************

21 серпня 2019 року на базі Івано-Франківського ОІППО відбулася методична майстерня працівників місцевих органів управління освітою, методистів Р(М)МК, ІМЦ з психологічної служби, голів методичних об’єднань практичних психологів/соціальних педагогів ОТГ

Метою засідання секції був аналіз діяльності психологічної служби області за минулий навчальний рік та напрацювання стратегії розвитку служби в умовах освітніх та суспільних змін у 2019/2020 навчальному році.

Людмила Підлипна, директор обласного центру практичної психології і соціальної роботи ІФОІППО, проаналізувала діяльність психологічної служби у 2018/2019 навчальному році та ознайомила учасників з рекомендаціями щодо пріоритетних напрямів психологічного сцпроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу.

Наталія Глинянюк,старший викладач  кафедри педагогіки і психології ІФОІППО, розставила нові акценти для фахівців служби у підготовці та проведенні групової корекційно-розвивальної роботи.

Оксана Хомин, методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи ІФОІППО, ознайомила методистів психологічної служби з організаційно-методичними аспектами  формування безпечного освітнього середовища та типовою документацію практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти.

Лілія Крикун, методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи ІФОІППО, розповіла учасникам засідання про умови створення системи служб порозуміння для впровадження медіації та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти.

У ході ворк-шопів було представлено досвіди соціального педагога Оксани Дворської та практичного психолога Ольги Милюзиної, схвалені Науково-методичною радою ОІППО, та програму Оксани Олексин, переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів, - «Нові технології у новій школі».

 

Матеріали конференції можна завантажити за посиланнями:

/predmety/ocppsr/media/files/Pidlypna_2019.ppt

/predmety/ocppsr/media/files/Khomyn_2019.pptx

/predmety/ocppsr/media/files/Krykun_2019(1).ppt

/predmety/ocppsr/media/files/Dvorska_2019.ppt

/predmety/ocppsr/media/files/Myliuzina_2019.pptx

/predmety/ocppsr/media/files/Oleksyn_2019.pptx

 
********************

Вітаємо

з зайнятим І місцем

у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм

практичних психологів і соціальних педагогів

«Нові технології у новій школі»

у номінації «Профілактичні програми»

соціального педагога Довговойнилівського

навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів

Верхнянської сільської ради

об'єднаної територіальної громади Калуського району

Олексин Оксану Ігорівну

 

Наказ Міністерства освіти і науки України від 24.06.2019 р. № 593 "Про результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів "Нові технології у новій школі" у номінації "Профілактичні програми"
********************
 
Шановні колеги!
Пропонуємо до використання у роботі нові нормативно-правові документи, які регламентують діяльність психологічної служби у системі освіти. Матеріали доступні за посиланням:
 
https://ippo.if.ua/predmety/ocppsr/index.php?r=site/anot&id=40
 
 
********************