ВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ І СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Вітаємо Вас на сторінці Івано-Франківського обласного центру практичної психології і соціальної роботи та пропонуємо до Вашої уваги інформаційно-методичні матеріали працівників центру, практичних психологів і соціальних педагогів області для викристання у роботі, а також статистично-облікову та нормативно-правову документацію, яка регламентує діяльність психологічної служби системи освіти.


 ********************
Підсумкові протоколи ІІ етапу (обласного)

Всеукраїнського конкурсу авторських

програм практичних психологів

і соціальних педагогів «Нові технології

у новій школі» у номінації 

«Корекційно-розвиткові програми»

Практичні психологи:

/predmety/ocppsr/media/files/_%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8.doc

Соціальні педагоги:

/predmety/ocppsr/media/files/_%D1%81%D0%BE%D1%86_%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B3%D0%B8.docx

 

 ********************

26 грудня 2019 р. на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено семінар-нараду керівників психологічних служб міст та районів і голів методичних об’єднань практичних психологів і соціальних педагогів ОТГ області.

Людмила Підлипна, директор обласного центру практичної психології і соціальної роботидоповіла про результати втілення програм тренінг-курсів у психологічній службі системи освіти Івано-Франківської області за минулий рік.

Начальник управління державної служби якості освіти в Івано-Франківській області Галина Микитюк окреслила роль працівників психологічної служби у розбудові внутрішньої системи якості освіти.  Про суть та особливості інституційного аудиту присутнім розповіла Любов Касіян, заступник начальника управління державної служби якості освіти в Івано-Франківській області. З матеріалами можна ознайомитися за посиланням: /predmety/ocppsr/media/files/Derzh_sluzhba(1).pptx

Галина Адамович, викладач кафедри менеджменту та освітніх інновацій ОІППО, тренер та супервізор-експерт НУШ, наголосила на важливих аспектах психологічного супроводу викладачів Нової української школи.

Галина Іваночко, завідувач, та Оксана Липка, методист обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти акцентували увагу на корекційній роботі практичного психолога у інклюзивній та індивідуальній формах навчання.

Методисти обласного центру практичної психології і соціальної роботи Оксана Хомин, Тетяна Глуханюк іЛілія Крикун звернули увагу фахівців на особливості аналізу діяльності служби при підготовці звітів про виконану роботу та планування діяльності на 2-ге півріччя 2019-2020 навчального року.

 
 
 
 
 
 ********************

21 серпня 2019 року на базі Івано-Франківського ОІППО відбулася методична майстерня працівників місцевих органів управління освітою, методистів Р(М)МК, ІМЦ з психологічної служби, голів методичних об’єднань практичних психологів/соціальних педагогів ОТГ

Метою засідання секції був аналіз діяльності психологічної служби області за минулий навчальний рік та напрацювання стратегії розвитку служби в умовах освітніх та суспільних змін у 2019/2020 навчальному році.

Людмила Підлипна, директор обласного центру практичної психології і соціальної роботи ІФОІППО, проаналізувала діяльність психологічної служби у 2018/2019 навчальному році та ознайомила учасників з рекомендаціями щодо пріоритетних напрямів психологічного сцпроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу.

Наталія Глинянюк,старший викладач  кафедри педагогіки і психології ІФОІППО, розставила нові акценти для фахівців служби у підготовці та проведенні групової корекційно-розвивальної роботи.

Оксана Хомин, методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи ІФОІППО, ознайомила методистів психологічної служби з організаційно-методичними аспектами  формування безпечного освітнього середовища та типовою документацію практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти.

Лілія Крикун, методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи ІФОІППО, розповіла учасникам засідання про умови створення системи служб порозуміння для впровадження медіації та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти.

У ході ворк-шопів було представлено досвіди соціального педагога Оксани Дворської та практичного психолога Ольги Милюзиної, схвалені Науково-методичною радою ОІППО, та програму Оксани Олексин, переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів, - «Нові технології у новій школі».

 

Матеріали конференції можна завантажити за посиланнями:

/predmety/ocppsr/media/files/Pidlypna_2019.ppt

/predmety/ocppsr/media/files/Khomyn_2019.pptx

/predmety/ocppsr/media/files/Krykun_2019(1).ppt

/predmety/ocppsr/media/files/Dvorska_2019.ppt

/predmety/ocppsr/media/files/Myliuzina_2019.pptx

/predmety/ocppsr/media/files/Oleksyn_2019.pptx

 
********************