На сайті:

На сайті 165 гостей та відсутні користувачі

Конференція з ІТ-освіти

08.06.17

1В Івано-Франківську 7-8 червня 2017 року проводиться конференція: “Тренди в ІТ-освіті. Ринок ІТ-освіти, запити роботодавців, кар’єра в ІТ-освіті для викладачів, сучасні освітні програми та ресурси для освітян”.

Мета заходу: актуалізувати інформацію про освіту в ІТ для вчителів та методистів шкільної мережі Івано-Франківської області, інтегрувати шкільних викладачів в освітню екосистему ІТ-галузі області, а також активізувати співпрацю школи, позашкільних закладів та проектів з неформальної освіти, що успішно діють на  території області.

Співорганізаторами заходу є громадська організація «Івано-Франківський ІТ-кластер», Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Управління інвестиційної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, ГО «Інша Освіта», Всеукраїнський волонтерський освітній проект “CodeClubUA, Івано-Франківський обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Всеукраїнський освітній проект “TECHNIC.IN.UA”/РобоклубІФ та ГО “Д.О.М.48.24”.

В перший день конференції керівники та провідні спеціалісти українських ІТ-компаній ознайомили присутніх з інформацією про стан справ на ринку освітніх послуг та, зокрема, ІТ-освіти. Також відбулось обговорення шляхів вдосконалення методів навчання ІТ-спеціальностей від шкільної парти до першого робочого місця в галузі.

Цільова аудиторія: методисти, відповідальні за викладання інформатики; учителів інформатики, які пройшли навчання за спецкурсом об’єктно-орієнтованого програмування, готують учнів до інтелектуальних змагань з інформатики; керівники гуртків технічного напряму позашкільних установ.

Наступного дня на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та обласної бібліотеки для дітей відбудеться серія майстер-класів та презентацій для методистів з ІКТ, з виховної роботи, вчителів інформатики, заступників директорів навчальних закладів, педагогів- організаторів, працівників позашкільних установ з питань неформальної освіти, а саме, щодо розвитку у дітей проектного мислення і командної філософії у вирішенні прикладних задач, використання навчальних наборів для технічної освіти, порталів для ІТ-освіти, STEAM-освіти та програмування, як частини освітньої стратегії і ін.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити