На сайті:

На сайті 126 гостей та відсутні користувачі

Класні керівники практикують у проведенні моніторингу ефективності впровадження виховної системи класу

18.11.13

DSCN4274 1111В останні роки все більш необхідним у школі стає моніторинг – постійне спостереження за будь-яким процесом з метою виявлення його відповідності бажаному результатові.

Проблема формування особистості в кожному поколінні є центральною темою і предметом осмислення. Особливо гостро вона постала сьогодні, у період перебудови суспільних відносин, змін пріоритетів.

У зв’язку з цим, робота класного керівника потребує пошуків нових підходів до формування і розвитку особистості, її самовизначення, соціалізації в суспільному просторі.

Тема “Моніторинг ефективності впровадження виховної системи класу” була в центрі уваги учасників виїзного заняття постійно діючого семінару керівників районних (міських) методичних об'єднань класних керівників, що відбулося 06 листопада 2013 року на базі Тужилівського навчально-виховного комплексу Калуської районної ради.

Про досягнення і перспективи розвитку реорганізованого навчально-виховного комплексу розповів присутнім директор І.Живачівський, який одним із перших запровадив розвивальне навчання в початкових класах.

З науково-методичними повідомленнями перед учасниками семінару виступили:

Л.Келембет, старший викладач кафедри менеджменту та освітніх інновацій ІФОІППО − “Теоретичні основи моніторингу якості виховної діяльності навчального закладу”;

О.Риндич, методист лабораторії національного виховання ІФОІППО − “Моніторинг діяльності класного керівника”;

Н. Мірошник, методист методичного кабінету відділу освіти Калуської районної державної адміністрації − “Методичний супровід впровадження моделі виховної системи класу”.

У межах практичного модуля присутні ознайомилися з досвідом роботи класного керівника І.Семків, яка презентувала модель виховної системи 6 класу “Все починається з любові” і підтвердила успіхи результатами моніторингових досліджень.

Психологічний аспект моніторингу вихованості учнів 5-11 класів розкрила практичний психолог І.Остапчук.

Особливо зацікавлено переглянули присутні театралізоване дійство “Свято ремесел”, проведене у жанрі українських вечорниць за участі учнів 9 класів, учителів та представників старшого покоління жителів села Тужилів. Шкільна молодь мала змогу познайомитися з особливостями бойківської вишивки, лозоплетіння, мотання пряжі та ін. Дуже сподобались учасникам українські народні пісні у виконанні жіночого ансамблю с. Тужилів та учнівської молоді.

У роботі семінару взяли участь і виступили начальник відділу освіти Калуської районної державної адміністрації Н.Савчук та завідувач методичного кабінету Г.Фрик.

Керівники районних (міських) методичних об'єднань класних керівників висловили вдячність керівникам та організаторам за презентацію досвіду педагогів закладу і побажання успіхів у подальшій роботі.

DSCN4274

Додати коментар

Захисний код
Оновити