На сайті:

На сайті 135 гостей та відсутні користувачі

Стали відомі імена переможців XIII Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти на теренах Прикарпаття

28.02.20

Відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики
від 25 лютого 2020 року № 120 “Про підсумки обласного етапу XIII Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти”, на основі висновків обласного журі визнати переможцями обласного етапу XIII Міжнародного конкурсу з українознавства та нагородити дипломами департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації:

 

за зайняте І місце:

Семків Юлію Богданівну, ученицю 11 класу Богородчанської загальноосвітної школи І-ІІІ степенів № 1 Богородчанської районної ради;

Бухвака Ростислава Романовича, учня 8 класу Калуського ліцею № 10 Калуської міської ради;

Коваль Ліну Ростиславівну, ученицю 9 класу Долинського наукового академічного ліцею “Інтелект” Долинської міської ради ОТГ;

Рубаняк Оксану Володимирівну, ученицю 11 класу, слухачку секції історія Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді;

за зайняте ІІ місце:

Федорів Аліну Сергіївну, ученицю 11 класу Калуського ліцею № 10 Калуської міської ради;

Лазаренко Юлію Василівну, ученицю 11 класу Снятинського ліцею імені Антона Лотоцького Снятинської районної ради;

Гриців Роксолану Юріївну, ученицю 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради;

Пісаревську Валентину Андріївну, ученицю 10 класу Калуського ліцею № 2 Калуської міської ради;

Лилак Вікторію Василівну, ученицю 11 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради;

Бойчук Оксану Григорівну, ученицю 10 класу Мединського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ степенів – дошкільний навчальний заклад” Галицької районної ради;

Чернєцову Камілу Олександрівну, ученицю 10 класу Коломийського ліцей №4 імені Сергія Лисенка Коломийської міської ради ОТГ;

Топольницьку Христину Анатоліївну, ученицю 11 класу Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Богородчанської районної ради;

за зайняте ІІІ місце:

Сеник Єву Любомирівну, ученицю 10 класу Калуського ліцею № 2 Калуської міської ради;

Кирилюк Вікторію Денисівну, ученицю 10 класу Кутського ліцею Косівської районної ради;

Юркевич Вікторію Андріївну, ученицю 11 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради;

Фрицьку Олександру Василівну, ученицю 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради;

Малиновську Вікторію Дмитрівну, ученицю 10 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради;

Максим’юк Ярину Юріївну, ученицю 9 класу Коломийського ліцею № 8 Коломийської міської ради ОТГ;

Середюк Аліну Юріївну, ученицю 10 класу Коломийського ліцею № 4 імені Сергія Лисенка Коломийської міської ради ОТГ;

Фреюк Галину Іванівну, ученицю 10 класу Довгопільскої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верховинської районної ради;

Дунець Олесю Олександрівну та Лотоцького Юліана Святославовича, учнів 8 класу Івано-Франківського приватного навчально-виховного комплексу “Католицька школа ІІ-ІІІ ступенів – гімназія святого Василія Великого”;

Коваль Каріну Михайлівну, студентку ІІ курсу Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського;

Гнатюка Миколу Дмитровича, учня 9 класу Коломийського ліцею імені Михайла Грушевського Коломийської міської ради ОТГ;

Кізуба Анатолія Ігоровича, учня 8 класу Козаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів імені Катерини Мандрик-Куйбіди Болехівської міської ради.

За підготовку учнів-переможців обласного етапу XIII Міжнародного конкурсу з українознавства нагородити грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації керівників науково-дослідних робіт:

Семків Надію Дмитрівну, учителя української мови та літератури, заступника директора Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Богородчанської районної ради;

Логуш Оксану Іванівну, учителя української мови та літератури Калуського ліцею № 10 Калуської міської ради;

Коваль Ліну Йосипівну, учителя української мови та літератури Долинського наукового академічного ліцею “Інтелект” Долинської міської ради ОТГ;

Максимця Богдана Володимировича, кандидата політичних наук, керівника секції “Історія України” Івано-Франківської МАНУМ, викладача вищої категорії Івано-Франківського коледжу ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, викладача-методиста;

Друк Марію Іванівну, учителя історії Калуського ліцею № 10 Калуської міської ради;

Марусяк Іванну Миколаївну, учителя української мови та літератури Снятинського ліцею імені Антона Лотоцького Снятинської районної ради;

Сербін Ольгу Василівну, учителя української мови та літератури, польської мови Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради;

Петрашин Лесю Михайлівну, учителя історії та правознавства Калуського ліцею № 2 Калуської міської ради;

Дворську Марію Миколаївну, учителя української мови та літератури Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради;

Іванчук Лідію Миколаївну, учителя української мови та літератури Мединського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ степенів – дошкільний навчальний заклад” Галицької районної ради;

Федорян Галину Михайлівну, учителя української мови та літератури вищої категорії, старшого вчителя Коломийського ліцею № 4 імені Сергія Лисенка Коломийської міської ради ОТГ;

Пасєку Наталію Михайлівну, учителя української мови та літератури Калуського ліцею № 2 Калуської міської ради;

Березюк Любов Йосипівну, учителя християнської етики Кутського ліцею Косівської районної ради;

Качалу Людмилу Віталіївну, учителя історії вищої категорії, старшого вчителя Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради;

Яницьку Галину Григорівну, учителя української мови та літератури Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради;

Чорнокожу Наталію Федорівну, учителя української мови та літератури Коломийського ліцею № 8 Коломийської міської ради ОТГ;

Козарук Тетяну Миколаївну, учителя української мови та літератури Коломийського ліцею № 4 імені Сергія Лисенка Коломийської міської ради ОТГ;

Фостюк Галину Юріївну, учителя українознавства Довгопільскої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верховинської районної ради;

Копильчука Василя Юрійовича, учителя історії Довгопільскої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верховинської районної ради;

Луцишин Юлію Миколаївну, учителя історії, заступника директора з виховної роботи Івано-Франківського приватного навчально-виховного комплексу “Католицька школа ІІ-ІІІ ступенів – гімназія святого Василія Великого”;

Стефурак Роксолану Іванівну, викладача Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського;

Гнатюк Марію Миколаївну, учителя інформатики та християнської етики Коломийського ліцею імені Михайла Грушевського Коломийської міської ради ОТГ;

Черненко Уляну Михайлівну, учителя української мови та літератури Козаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів імені Катерини Мандрик-Куйбіди Болехівської міської ради.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити