На сайті:

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/SimpleImageGallery/22_05_18

Warning: imagejpeg(/var/www/html/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_4839079f61_1.jpg): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 224

Освіта для демократичного громадянства

 22.05.18

З актуальним питаннями формування та розвитку громадянських компетентностей в учнів ознайомилися соціальні педагоги закладів професійно-технічної освіти на семінарі-тренінгу у рамках впровадження на теренах Івано-Франківської області швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».
Л. Крикун, методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи, окреслила присутнім план семінару та актуалізувала проблему розвитку громадянських компетентностей в закладах професійно-технічної освіти.
Майстер-тренер проекту Т. Глуханюк через інтерактивні форми роботи опрацювала з учасниками тренінгу прийоми, методи й технології навчання демократії та прав людини, які ґрунтуються на кращому європейському досвіді, розглянула особливості проведення занять з демократичного громадянства. На семінарі-тренінгу соціальні педагоги особливо зацікавились посібником Ради Європи «Беремо участь у демократії» із серії «Живемо в демократії», в якому представлені плани уроків, що містять покрокові інструкції з роздатковим матеріалом для учнів і довідковою інформацією.
Отримані на заняттях методи та техніки соціальні педагоги використовуватимуть у подальшій роботі.

{gallery}22_05_18{/gallery}

Додати коментар

Захисний код
Оновити