На сайті:

На сайті 142 гостей та відсутні користувачі

Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/SimpleImageGallery/23_03_18

Warning: imagejpeg(/var/www/html/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_1e73a0de36_20180315_124551.jpg): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 224

Відбувся семінар-тренінг з розвитку громадянських компетентностей

23.03.18

20180315 154408У період швидкоплинних змін особлива потреба відчувається в активних, поінформованих та відповідальних громадянах. Формування таких громадян великою мірою залежить від освіти, адже здібностям грамотної та відповідальної участі в суспільному житті необхідно навчатися. З метою підготовки фахівців з даної проблеми 15 березня 2018 року для учителів біології у Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проведено семінар-тренінг з розвитку громадянських компетентностей. Захід проводився в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», який з 2016 року реалізується на Івано-Франківщині.

І. Мердух, завідувач лабораторії природничо-математичних дисциплін інституту післядипломної освіти ознайомив присутніх з планом роботи та актуалізував проблему розвитку громадянських компетентностей в закладах освіти.

Тренери проекту Н. Сенюк та Г. Гафійчук підкреслили, що одним із важливих завдань сьогодення є розвиток демократичного врядування, яке спрямоване на формування демократичної культури як основи розвитку громадянського суспільства через реалізацію демократичних принципів у всіх аспектах шкільного життя. Сприяти успішній соціалізації учнів може лише умотивований вчитель, який розвивається професійно, який, окрім навчальної, розвиваючої та виховної функцій, готовий виконувати громадсько-педагогічну функцію.

Майстер-тренер Т. Глуханюк провела з учасниками семінару інтерактивні заняття, що допомогли слухачам глибше осмислити права людини і громадянина, відпрацювати навички демократичного стилю спілкування і лідерства.

Отримані на заняттях методи та техніки вчителі біології використовуватимуть у подальшій роботі.

{gallery}23_03_18{/gallery}

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити