На сайті:

На сайті 172 гостей та відсутні користувачі

Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/SimpleImageGallery/21_03_18_2

Warning: imagejpeg(/var/www/html/cache/jw_sigpro/jwsigpro_cache_d337af399a_img-04f6c5a58f0591353c064e61bc2b95c1-v.jpg): failed to open stream: Permission denied in /var/www/html/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 224

Впровадження освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людиниу виховному процесі класу

21.03.18

IMG-35309bc312acf61835119dfb6adb22c7-V15 березня 2018 року на базі Богородчанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №2 відбувся семінар-тренінг для класних керівників закладів загальної середньої освіти в рамках швейцарсько-українського проекту "Розвиток демократичних компетентностей в Україні".  

Мета семінару-тренінгу – навчання класних керівників освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини. Тренери проекту Оксана Фляк, завідувач лабораторії національного виховання та Оксана Риндич, методист лабораторії національного виховання Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освітиознайомили учасників семінару з цілями та завданнями проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», розкрили проблеми формування та розвитку громадянських компетентностей. Під час дискусії «Плюси та мінуси демократії» та світового кафе «Механізми впровадження освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини» учасники проаналізували авторитарні та демократичні елементи сучасної української школи, засоби формування громадянських компетентностей дітей та учнівської молоді.

На завершення семінару класні керівники підкреслили, що такі семінари-тренінги є необхідними і мотивують педагогів до активної діяльності з учнями.

{gallery}21_03_18_2{/gallery}

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити