На сайті:

На сайті 173 гостей та відсутні користувачі

Організаційно-методичні засади громадянсько-патріотичного виховання дітей та молоді в контексті Закону України “Про освіту”

 21.02.18

20 лютого 2018 року на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар методистів Р(М)МК, ІМЦ, працівників органів управлінь освітою ОТГ, відповідальних за стан виховної роботи, керівників районних (міських) методичних об'єднань класних керівників “Організаційно-методичні засади громадянсько-патріотичного виховання дітей та молоді в контексті Закону України “Про освіту”.

У процесі роботи Л. Келембет, старший викладач кафедри менеджменту та освітніх технологій ІФОІППО, обговорила з учасниками питання громадянсько-патріотичного виховання дітей та молоді в контексті Закону України “Про освіту”. О. Фляк, завідувач лабораторії національного виховання ІФОІППО, розкрила організаційно-методичні засади впровадження системи громадянсько-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді. О. Риндич, методист лабораторії національного виховання ІФОІППО, розглянула громадянське виховання як складову моделі національно-патріотичного виховання класу.

Продуктивною була робота у практичному модулі, де керівники та члени постійно діючого семінару розробляли механізми впровадження системи громадянсько-патріотичного виховання в закладах загальної середньої освіти, проектували зміст компонентів системи.

На завершення засідання у формі відкритого мікрофону учасники семінару вказали на певні проблеми закладів освіти щодо формування громадянської компетентності учасників освітнього процесу та визначили завдання подальшої роботи.


Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити