На сайті:

На сайті 218 гостей та відсутні користувачі

ПРОВЕДЕНО ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «ХРИСТИЯНСЬКІ ЦІННОСТІ В ГРОМАДЯНСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ»

01.02.18

20180130 15203030 січня 2018 року на базі Івано-Франківського ОІППО в ході курсової підготовки слухачів групи вчителів християнської етики відбулось тренінгове заняття «Християнські цінності в громадянському суспільстві», проведене за програмою швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU».

Тренери проекту - старший викладач, кандидат політичних наук Уляна Лукач та старший викладач Христина Дуда наголосили на тому, що в умовах реформування вітчизняної освіти особливого значення набуває реалізація засадничих ідей демократії - свободи, рівності та справедливості. Водночас, ефективність освітніх перетворень безпосередньо пов’язана із становленням громадянського суспільства, для якого основним орієнтиром є система християнських цінностей.

В ході тренінгового заняття реалізовано інтерактивні вправи, спрямовані на розвиток аналітичного мислення, евристичних умінь вирішення проблемних ситуацій та активізації навчально-пізнавальної діяльності його учасників. Робота в групах дала можливість з’ясувати роль християнських цінностей і важливість дотримання демократичних процедур при ухваленні індивідуальних і колективних рішень.

Відгуки учасників тренінгу засвідчили актуальність активного навчання через власний досвід, необхідність формування демократичного освітнього середовища та організації освітнього процесу на засадах педагогіки партнерства.

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити