На сайті:

На сайті один гість та відсутні користувачі

Стартував VII Всеукраїнський турнір юних географів

24.10.11

З 22 до 27 жовтня 2011 року на базі Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості відбувається фінальний етап VII Всеукраїнського турніру юних географів з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

Організаторами заходу є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації та Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

На урочисте відкриття прибули: головний спеціаліст Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Роман Гладковський, перший заступник начальника головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації Іван Будзак, головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти Василь Палійчук та проректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Любов Шелемей.

Після відкриття заходу відбулось жеребкування та представлення команд. Усього у змаганнях беруть участь 19 команд із 13 областей України. Найчисельнішою є Харківська область (4 команди). Івано-Франківщину представляють: збірна команда із закладів м. Івано-Франківська “Едельвейс” та “Обрій” обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості.

Участь у турнірі стане не просто інтелектуальними змаганнями, виборюванням призових місць, але й можливістю активно відпочивати на Прикарпатті. Зокрема, передбачені екскурсії до музею “Писанка” м. Коломиї, Карпатського природного національного парку м. Яремче та мальовничим Івано-Франківськом.

geo_005

geo_016

geo__020

Додати коментар

Захисний код
Оновити