На сайті:

На сайті 144 гостей та відсутні користувачі

Запрошуємо Вас і Ваших учнів взяти участь у другій Всеукраїнській грі з англійської мови «Puzzle»

У 2011-2012 навчальному році гру «Puzzle» буде проведено 16 лютого. Участь у ній платна — 12,00грн. за одного учасника. Учасниками гри можуть бути учні 3–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності.
Зміст нашої гри складають завдання з англійської мови, літератури та країнознавства (культури), які потребують певної ерудиції, кмітливості, миттєвої реакції, уважності, зосередження й, безумовно, почуття гумору.
Реєстрація на Всеукраїнську гру з англійської мови «Puzzle» здійснюється координатором у школі на сайті гри http://puzzle-game.com.ua/ (розділ «Registration»). Для того, щоб увійти в програму реєстрації, потрібно отримати пару логін-пароль в оргкомітету гри. Для цього необхідно надіслати запит із зазначенням: назви школи, області, району та населеного пункту із зазначенням типу (місто, село, селище міського типу) з електронної пошти Вашої установи (або координатора) на електронну пошту оргкомітету гри за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Інструкцію з користування програмним комплексом можна скачати в програмі реєстрації.
Детальна інформація на сайті http://puzzle-game.com.ua.

Додати коментар

Захисний код
Оновити