На сайті:
На сайті 176 гостей та відсутні користувачі
Технологія доповненої реальності в АТМП
29.09.21
24 жовтня на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти учасники АТМ вчителів початкових класів у форматі тренінгу ознайомилися із сучасними трендами освіти. Педагоги занурилися в глибини віртуальної реальності та подивилися по-новому на звичні речі за допомогою доповненої реальності.
Тренінг проводив Пахомов Юрій Дмитрович, член ГО «Майстерня освітніх інновацій LiCO», переможець ІІ Всеукраїнського хакатону «STEM- ґендерночутливий підхід до навчання» (2018 р.), переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий STEM-урок 2019», переможець конкурсу «Учитель року – 2020», учасник ТОП – 51 Teacher Innovation Cup 2020.
На тренінгу розглянули походження та значення термінів VR та AR, дослідили шлях даних технологій із девайсів великих корпорацій до мобільних пристроїв здобувачів освіти, які застосовуються в освітніх цілях.
Також присутні вивчали вплив епідеміологічної ситуації у світі на розвиток даних технологій. Дослідили та знайшли чинники, що сприяли появі нового витоку впровадження технологій віртуальної та доповненої реальності в освіту. Розібрали методи інтеграції технологій VR та AR в початкових класах.
За допомогою доповненої реальності та мобільних додатків, що створені членами громадської організації «Майстерня освітніх інновацій LiCo», заглянули в середину краплини та побували на всіх планетах нашої Сонячної системи. Завдяки технології віртуальної реальності та 3D моделювання здійснили екскурсію в Лувр та охопили поглядом неосяжний космос.
Спільними зусиллями педагогів, тренера, координатора АТМП Стрільчик Галини Дмитрівни та керівника АТМП Мельник Віри Григорівни сформували план упровадження розглянутих інноваційних технологій у сучасних урок, що дозволить розширити колозір та допоможе вчителю більш ефективно розвинути критичне мислення юного здобувача знань.