На сайті:
На сайті 228 гостей та відсутні користувачі
Засідання методичного об’єднання учителів музичного та образотворчого мистецтва спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів обласного підпорядкування
10.10.14
7 жовтня 2014 року на базі Яблунівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату відбулось засідання міжшкільного методичного об’єднання учителів музичного та образотворчого мистецтва спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів для дітей, які потребують корекції розумового розвитку.
Керівники та учасники засідання ставили перед собою завдання: ознайомити з новими орієнтирами художньо-естетичної освіти, науково-методичним забезпеченням викладання образотворчого та музичного мистецтва у спеціальній школі-інтернаті.
У засіданні методичного об’єднання взяли участь і виступили:
Наталія Фіцич, директор та Андрій Ливдар, заступник директора Яблунівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Івано-Франківської обласної ради, презентували систему діяльності навчального закладу з теми «Розвиток художньо-естетичної обдарованості дитини з особливими освітніми потребами».
Віталій Демків, методист лабораторії дисциплін естетичного циклу обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розкрив особливості та специфіку проведення уроків образотворчого мистецтва у спеціальній школі-інтернаті.
Оксана Волошин, завідувач відділу інклюзивного та інтегрованого навчання лабораторії управління та організації освіти обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, визначила психологічні особливості естетичного виховання дітей з розумовою відсталістю.
Учасники методичного об’єднання відвідали гурткове заняття вокального ансамблю з теми «Вокально-хорова робота над різножанровими творами» (Наталія Бойчук); урок образотворчого мистецтва у 5 класі з теми «Малювання геометричного орнаменту в колі (побудова чотирьох овалів – пелюсток на осьових лініях кола; коло – за шаблоном)» (Олександра Мельничук) та зробили їх детальний аналіз.
Учасники та керівники засідання відзначили високий рівень професійної майстерності педагогів, які продемонстрували відкриті заняття з дітьми, які потребують корекції розумового розвитку; обговорили проблемні питання та способи їх вирішення, особливості організації та проведення позакласної та гурткової роботи із дітьми з особливими освітніми потребами, виробили методичні рекомендації щодо методики проведення аналізу уроків та способів викладання програмового матеріалу у спеціальній школі-інтернаті для дітей, які потребують корекції розумового розвитку.