На сайті:

На сайті 122 гостей та відсутні користувачі

Повідомляємо, що відповідно до листа від 28.04.2017 р. №116 Громадський центр «Ділові ініціативи» оголошує четвертий щорічний регіональний Конкурс «Юніор Бізнесу 4» для молоді (віком 14-17 років) загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст., професійно-технічних навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей на кращу бізнес-ідею підприємницької діяльності чи соціальний проект.

Конкурс реалізується в рамках проекту "Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання".

Організаторами Конкурсу є : Івано-Франківська обласна громадська організація Громадський центр “Ділові ініціативи” та Фундація Розвитку Місцевої Демократії, Малопольський Інститут місцевого самоврядування і адміністрації ( м. Краків, Польща), за підтримки департаменту освіти, науки і молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та фінансування Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках Програми “Польська допомога задля розвитку 2017”.

Конкурс "Юніор Бізнесу 4" має за мету формування підприємницьких якостей серед молоді та полягає у розробці та презентації бізнес-ідей для підприємницької діяльності чи соціального проекту, їх стратегій реалізації та промоції. Заявлені молоддю проекти повинні бути інноваційного характеру, а сфера діяльності максимально відповідати потребам молоді або місцевої спільноти.

В конкурсі приймає участь команда в складі 3 осіб під супроводом вчителя/викладача - наставника, погодженого директором навчального закладу. Для участі у Конкурсі необхідно подати Заявку та виповнити Формуляр бізнес-ідеї, розміщені на сайті Організатора http://di.if.ua/html/news.html, та надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Кінцевий термін подачі - 25 червня 2017 року включно (зразки заявки і формуляра у додатках).

Перебіг Конкурсу:

Конкурс триває з моменту оголошення до 04 липня 2017 року.

Подання Заявок та Формулярів бізнес-ідей - до 25 червня 2017 року включно.

Оцінка Формулярів бізнес-ідей – з моменту їх поступлення по 27 червня 2017 року включно.

Оголошення 10 найкращих бізнес-ідей та запрошення їх Фіналу Конкурсу – 28 червня 2017 року

Фінал Конкурсу – 04 липня 2017 року. Це урочиста фінальна церемонія, на якій відбудеться презентація бізнес-ідей, стратегії їх реалізацій та промоції.

Нагорода для переможців конкурсу – тижневий навчальний візит до Польщі, м. Краків (кінець серпня-початок вересня 2017 року).

Координатор проекту: Кулик Тетяна, моб. 050-690-0620. Додаткові телефони: 098-480-9175, 066-873-5521.

Просимо інформувати про даний захід методистів, які відповідають за викладання економіки, учителів навчальних закладів, які викладають економіку.